Bébitaxi utánfutóval Baby Pony Little a francia Smoby gyártó műhelyéből egy csodálatos bébitaxi gyerekeknek 12 hónapos kortól. A stílusos bébitaxi cuki póniló formában sörénnyel, fülekkel és bájos szemekkel gyermeke hű társa lesz szinte mindennap. Az elülső részében található fogantyú a kis kezekhez van alkalmazva, biztonság és stabilitás érzést nyújt. A négy minőségi és ellenálló kerék garantálja a zökkenőmentes haladást. Az ergonomikus ülés hosszantartó kényelmes szórakozást biztosít. A bébitaxihoz egy praktikus utánfutó is tartozik, amelyben a gyerekek a kedvenc játékukat szállíthatják.
Póniló bébitaxi remek segítségét nyújt a gyermek motorikus képességei és mozgáskészségei fejlesztésénél. Erősíti a láb izomzatát, hozzájárul az egyensúlyérzék gyakorlásához és a csípő ízületek helyes fejlődéséhez. A bébitaxi minőségi és ellenálló műanyagból készült, amely tapintásra nagyon kellemes. A játék kalandos szórakozást kínál, egyedi külcsíne ösztönzi a fantáziát. Terhelhetősége 25 kg, méretei 54*27*40 cm.
A Smoby éveken át francia dizájnnal ellátott minőségi játékokkal látja el a piacot. A Smoby játékok alapanyaga erős és ellenálló, mégis bársonyos tapintású. A termékek élei lekerekítettek, így játék közben a gyerekek sérülésének kockázata minimális. A Smoby termékeinek színes kivitelezése ösztönzi a gyerekek fantáziáját és képzelőerejét.


| Kor | 12 hónapos kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 54*27*40 cm |
| Teljes magasság | 40 cm |
| Csomagolás méretei | 32*23*49 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 1,47 kg |
| Szín | krémszín |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...