Minőségi csocsóasztal Challenger, amely Franciaországból származik UEFA licenc alapján a Smoby gyártótól. A csocsóasztal modern dizájnnal és erős robusztus konstrukcióval rendelkezik, amely kevésbé kímélő bánásmódot is kibír. Négy minőségi, teleszkóppal ellátott rúd ergonomikusan kialakított fogantyúval kényelmes kezelést biztosít 2 – 4 focijátékos számára. A foci asztal kék-ezüst színkivitelű fém lábakkal, melyek leszerelhetők és az asztal ügyesen elrakható kis helyre. A játszófelület igazi labdarúgó gyep utánzata bejelölt vonalakkal együtt. A foci asztal beépített labdafelfogóval rendelkezik és eredményszámláló is található mindkét oldalon.
Az asztali foci hosszú éveken keresztül népszerű időtöltés gyerekeknek, de ugyanúgy felnőttek számára is. Asztali focinál a játékosok szórakoztató módon gyakorolják reflexeiket, edzik gyorsaságukat, pontosságukat és figyelmességüket. A francia Smoby gyártó garantálja minden terméke kiemelkedő minőségét és nemcsak a csocsóasztalok kategóriában. A foci asztal nagyszerűen kiegyensúlyozott és tartozik hozzá két minőségi csocsólabda. A játékasztal méretei 106*69*74 cm. Ajánlott gyerekeknek 6 éves kortól.


| Kor | 6 éves kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 106*69*74 cm |
| Teljes magasság | 74 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 8,20 kg |
| Szín | kék |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...