A Fun gyerek csúszda piros és kék színek kombinációjában készült sárga lépcsőkkel. A BIG márkájú csúszda robusztus szerkezetű és kellőképpen széles, így nagyon kellemes csúszdázást biztosít a gyerekeknek. A Fun csúszda csúszási felülete 152 cm hosszú, szükség estén összecsukható, vagy állítható a dőlésszöge. Kislányoknak és kisfiúknak is egyaránt alkalmas 3 éves kortól egészen 7 éves korig. Anyaga szilárd és kiváló minőségű műanyag, így teherbírása 50 kg. Ez a kitűnő német termék garancia a minőségre és a megbízhatóságra hosszú éveken keresztül. A műanyag csúszda felülete anti UV szűrővel gazdagított, ennek köszönhetően a csúszda színei nem fakulnak ki, ugyanolyan ragyogóak maradnak hosszú éveken keresztül. A BIG márka 3 év garanciát nyújt termékeire.
Minden gyerek imádja a csúszdázást a gyerek csúszdán. Ez a játék a csúszdán majdnem minden évszakban egyformán közkedvelt. A csúszda lépcsői kellően szélesek és csúszásmentesek robusztus oldalsó kapaszkodókkal. A csúszda műanyag felülete érintésre nagyon kellemes, bársonyos. Nagyon egyszerűen ápolható és tisztítható például homoktól vagy szennyeződésektől. Nagy előnyére válik tárolhatósága. Összecsukva nem foglal nagy helyet, így bármikor eltehető, elraktározható. A 152 cm hosszú csúszási felülettel ez a csúszda a közepes kategóriájú gyerekcsúszdák közé tartozik. Teljes súlya 11,6 kg és méretei 164 x 73 x 116 cm.
A BIG gyerek csúszda tesztelt a TÜV Rheinland német felügyelő hatóság által összhangban a szigorú biztonsági GS szabványokkal. A BIG egy neves német gyártó cég, mely nemzetközi díjakkal is rendelkező csúcskategóriás játékokat állít elő. Szimbólumuk a bivaly, melyre jellemzők az: erő, robusztusság és ellenálló képesség, ugyanezek a tulajdonságok jellemzik ezt a márkát. A BIG játékgyártó termékei biztonságosságára alapoz, a gyártás során felhasznált anyagok nemcsak kiváló minőségűek, de az egészségre sem károsak. Az összetéveszthetetlen dizájn, a modern gyártási eljárások és játékok, melyek megfelelnek a gyerekek követelményeinek – ez a BIG márka.


| Kor | 3 éves kortól |
| Származási hely | Németország |
| Méretek | 164*73*116 cm |
| Teljes magasság | 116 cm |
| Csomagolás méretei | 153*41*44 cm |
| Teljes hosszúság | 164 cm |
| Csúszófelület hosszúsága | 152 cm |
| UV szűrő | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 11,6 kg |
| Maximum terhelés | 50 kg |
| Szín | piros |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...