Kis csúszda vízzel Paw Patrol XS Slide a francia Smoby vállalat műhelyéből egy praktikus csúszda kisfiúk és kislányok részére már 2 éves kortól. Erős szerkezettel és 90 cm hosszú csúszásfelülettel rendelkezik. Erős és tartós műanyagból készült, mely kellemesen bársonyos élményt nyújt tapintásra. Az élei lágyan lekerekítettek. Csodaszép zöld-sárga színkombinációban pompázik és Mancs őrjárat ábra díszíti a népszerű mesesorozatból. A gyermek biztonságáról a csúszásmentes lépcsőzet gondoskodik, csupán 75 cm magasságának köszönhetően a legkisebbek is bátran lecsusszanhatnak róla.
Csúszda locsolócsőre is köthető, így akár tobogánként is kihasználható, mely a forró nyári napokon kellemes hűsítő felfrissülést nyújt majd. Méretei a csúszdának 125*50*75 cm, teherbírása 20 kg. Színét UV szűrő védi a káros napsugarakkal szemben, ezért évek múltán is újként fog a csúszda hatni. Nagyon szép színkombinációnak és külcsínnek köszönhetően minden udvart és kertet szebbé varázsol. Csúszdázás közben fejlődik a fantázia és elképzelőerő, illetve a mozgási képességek. Csúszda tavasztól őszig kihasználható, a csöppségek nagy kedvence lesz. Összeszerelése és tisztítása egyszerű.
Neves francia Smoby vállalat minőségi műanyag gyerekjátékok gyártásával foglalkozik már évtizedek óta. A Smoby játékok műanyaga erős, tartós, de egyben lágy, selymes és bársonyos a tapintásra. Minden Smoby termék éle lekerekített, hogy gyermekeit játék közben elkerülje az esetleges sérülés veszélye. Smoby márka garancia a francia minőségre, biztonságra és egyediségre.


| Kor | 24 hónapos kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 125*50*75 cm |
| Teljes magasság | 75 cm |
| Csomagolás méretei | 107*51*24 cm |
| Teljes hosszúság | 125 cm |
| Csúszófelület hosszúsága | 90 cm |
| UV szűrő | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 3,6 kg |
| Szín | zӧld |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...