A Beaba üveg ételtároló doboz zöld tetővel ideális az ételek tárolásához. A tároló magas minőségű üvegből készült, amely ellenáll a hőmérsékletváltozásoknak, így fagyasztóban, mikrohullámú sütőben vagy sterilizátorban is bátran használható. A szilikon tetővel ellátott tároló üveg térfogata 250 ml, az üvegen lévő skálázásnak köszönhetően mindig pontosan tudni fogja a tárolt étel mennyiségét. Az üveg ételtároló doboz mérőpohárként is használható sütés vagy főzés közben. A rugalmas tető légmentesen záródik, így a benne tárolt étel nem szívja be a hűtőben vagy fagyasztóban tárolt egyéb élelmiszerek illatát.
A Franciaországból származó Beaba márka már 1989 óta hozza el a kisgyermekes háztartásokba a forradalmi segédeszközöket az ételpárolóktól kezdve egészen a gyermek napszemüvegekig. Bár a Beaba márka tervezői elsősorban a minőségre törekednek, szem előtt tartják az innovatív babagondozási termékek egyszerű kezelését is. A Beaba francia gyártó számos díjat tudhat magáévá, melyek nem csak a szakemberek, de az elégedett szülők és gyermekek véleményét is tükrözik.


| Kor | 0 hónapos kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 8*8*9 cm |
| Tömeg | 142 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Megjegyzés | Material: glass |
| Szín | zӧld |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...