A Tender Leaf Toys neves brit tervezői által alkotott fa kertészeti központ Gander Center egy igazán csodás ajándék minden 3 évesnél idősebb kreatív gyermek számára. Ez a eredeti fa kertészeti központ három polccal rendelkezik, ahol a gyerekek saját fantáziájuk szerint készíthetik elő a virágok gondozásához szükséges kiegészítőket. A gazdag készlet tartalmaz fa ollót, lapátot, 2 terrakotta kaspót, permetezőt, locsolókannát, textil táskát hagymákkal, különféle palántákat, valamint 2 törpefigurát és egy madáretetőt rovarhotellel, melyekkel a játszadozás még valósághűbbé válik.
A játék prémium minőségű, gondosan kezelt fából készült, így a gyerekek tartós, biztonságos terméket kapnak. A lágy színek és az eredeti brit dizájn ösztönzik a gyerekek fantáziáját és kreativitását. A játék során a gyerekek számos kombinációt és játékhelyzetet fedezhetnek fel, miközben saját ötleteiket valósíthatják meg, és fejlődnek szociális és nyelvi készségeik. A kertészeti központ méretei: 37*19*50 cm. A gondosan kezelt, sima fa felület és a gyermekekre ártalmatlan festékek biztosítják, hogy a gyerekek teljes biztonságban játszhassanak.
A Tender Leaf Toys tervezőinek fő célja, hogy a gyerekeket testileg, lelkileg és kreatívan fejlesszék, miközben ösztönzik természetes kíváncsiságukat az új anyagok, formák és brit stílusú színes minták felfedezésében. A vállalat magas környezetvédelmi és etikai szabványai révén elnyerte az ICTI tanúsítványt, és aktívan részt vesz a fenntartható erdőgazdálkodásban is. A fajátékok megfelelnek a szigorú biztonsági követelményeknek és uniós szabványoknak, a velük való játék ezért teljesen biztonságos.


| Kor | 3 éves kortól |
| Méretek | 37*19*50 cm |
| Teljes magasság | 50 cm |
| Csomagolás méretei | 42*8*28 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Szín | barna |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...