

| Kor | 3 éves kortól |
| Származási hely | Magyarország |
| Méretek | 58*27*40 cm |
| Teljes magasság | 40 cm |
| Ülőrész magassága | 28 cm |
| Maximum terhelés | 50 kg |
| Szín | zӧld |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...