Ez a Disney Hercegnők játékkonyha egy szép rózsaszín színben tündöklő konyhácska, mely kislányoknak 3 éves kortól alkalmas. A játékkonyha 99 cm magas, a munkalap magassága földtől mérve 48 cm. Játékkonyha Disney Princess felirattal és mesemotívummal kíváló ajándék csöppsége részére, aki imádja a mesék világát. Játékkonyhát szép tornyok díszítik, így a konyhácska mesebeli kastély benyomását kelti. Konyhácskával kényelmesen eljátszik egy vagy több gyerek is egyszerre. Ez a közös játék fejleszti gyermeke kommunikációs képességeit és társasági viselkedését. Minőséges műanyagokból készült, amelyeknek magas az ellenállóképességük. Összesen ez a játékkonyha 19 darab kiegészítőt tartalmaz, melyek tökéletessé varázsolják az egész játékot. Ezek közt találhatóak edények, evőeszközök, lábasok, tányérok, poharak és sok más.
A játékkonyha fel van szerelve egy kinyitható ajtajú sütővel is. Ez a konyhácska kétoldalas, egyik felén egy mosogatótál, sütő és étkezősarok található, másik oldalán pedig egy edénycsepegtető és rengeteg rakodótér. A kiegészítőket gyermeke játszás után szépen el tudja rakni, így nem vesznek el. Ez a gyerekkonyha szép mesebeli hercegnők motívummal és különböző ornamentekkel van díszítve. A konyha és a kiegészítők műanyaga tapintásra kellemes és selymes. Tökéletesen beillik egy lányos gyerekszoba belterébe. A Smoby Disney Hercegnők játékkonyha méretei 48*33*99 cm. A francia Smoby gyártó egy világvezető gyerekjáték gyártó évekre visszanyúló hagyománnyal, mely garancia a legszigorúbb európai normákat követő minőségre.


| Kor | 3 éves kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 48*33*99 cm |
| Teljes magasság | 99 cm |
| Munkalap magassága | 48 cm |
| Csomagolás méretei | 48*16*65 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 2,8 kg |
| Szín | rózsaszín |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...