Játékos szakács receptekkel Chef Chocolate Factory és csoki bonbon formákkal csokoládés finomságok készítéséhez a mellékelt receptek alapján. A csokoládégyár használata gyerekeknek 5 éves kortól ajánlott. A kis cukrászok az édességek készítésénél valódi alapanyagokkal dolgoznak. A játék végén a gyerekekre saját kezűleg készített és díszített édes jutalom vár csoki bonbonok formájában. A hosszan tartó szórakozás mellett saját készítésű csoki bonbonokban lelik örömüket.
A kis cukrászok a kreatív szettben nem csak recepteket, de számtalan hozzávalót és segédeszközt is találnak, többek között 2 edénnyel rendelkező csokoládékészítő berendezést, csoki bonbon formákat, díszítő fejeket díszítő tubussal, díszpálcákat, bonbon pálcákat, valamint az édes alkotásoknak szánt állványt. A kész csoki bonbonokat a gyerekek emeletes tálcán kínálhatják a vendégeknek. A csokoládékészítő berendezés méretei 41*21*21 cm.
Az édességek játékos készítése során fejlődik a gyerekek fantáziája, kreativitása és finom motorikája. A csoki bonbonok gyártásánál megtanulnak együttműködni és kommunikálni, ezáltal is tökéletesítve a nyelvi és kommunikációs készségeket. A francia Smoby gyártó elsőosztályú minőségi játékokat kínál. A Smoby termékek alapanyaga erős és ellenálló, egyúttal kellemes tapintású. A biztonságos szórakozás érdekében a játékok élei lekerekítettek.


| Kor | 5 éves kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 41*21*20 cm |
| Teljes magasság | 20 cm |
| Csomagolás méretei | 45*15*30 cm |
| Teljes hosszúság | 41 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 0,77 kg |
| Szín | türkiz |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...