Húzható kiskocsi vödör szettel a francia Smoby vállalat műhelyéből egy igazán pompás ajándék homokozóba főleg kislányok részére már 18 hónapos kortól. Tarka játékszetten a közkedvelt hercegnő testvérpáros, Anna és Elza ábrája látható a Jégvarázs meséből, akiket gyerekek világszerte ismernek és nagyon szeretnek. Egész mesés szett egy lehajtható fogantyúval kiegészített kék húzható kiskocsiból, vödörből, lapátból, szitából, gereblyéből, szív alakú formából áll. Csodás húzható kiskocsin a gyermekek kedvükre szállíthatják a homokot, vizet, vödör szettet, a menő szerszámokkal a strandon vagy homokozóban megtanulnak homokvárakat építeni, de segédkezhetnek szüleiknek is a kerti munkálatokban.
Kocsi teljes méretei 44*27*24 cm, a húzókar markolata az apró gyermeki kezecskékhez lett kialakítva. Neves francia Smoby vállalat minőségi műanyag gyerekjátékok gyártásával foglalkozik már évtizedek óta. A Smoby játékok műanyaga erős, tartós, de egyben lágy, selymes és bársonyos a tapintásra. Minden Smoby termék éle lekerekített, hogy gyermekeit játék közben elkerülje az esetleges sérülés veszélye. Smoby márka garancia a francia minőségre, biztonságra és egyediségre.


| Kor | 18 hónapos kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 27*44*24 cm |
| Teljes magasság | 24 cm |
| Tömeg | 900 g |
| Szín | kék |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...