Smoby gyermek Cotoons Merry körhinta legkisebb gyerkőcöknek ajánlott, bekapcsolása után körbe forog és kellemes dallamot játszik. Körhintán 3 Cotoons figura üldögél - zöld Wabap béka, sárgás-narancssárga Tulip virág és barna Moki majom, melyek a Smoby vállalat Cotoons sorozatának hősei. Gyermek műanyag körhinta táncoló figurákkal mérete 22*22*10 cm. Ez az egyedi játék azonnal felkelti a csöppségek figyelmét és hosszú időre leköti őket. Kedves gyermek körhinta kék színben napernyővel a közepén és vidám zöld színnel kiegészítve lett kivitelezve.
Játék fejleszti a gyermek motorikus képességeit és fantáziáját egyaránt. Amikor a körhinta forog, akkor kedves dallamokat játszik és a Cotoons figurák is mozognak. Ez egy biztonságos játék legkisebbeknek 12 hónapos kortól. A játék élei lekerekítettek és bársonyos a tapintásra. Játék egészségre ártalmatlan műanyagból készült. Smoby francia vállalat, mely minőségi gyerekjátékok gyártásával foglalkozik egyedi kivitelezésben. Ez egy minőségi európai termék, mely minőségi tanúsítvánnyal is rendelkezik, megfelel a legszigorúbb európai szabványoknak. Praktikus ablakos dobozban kapható.


| Kor | 12 hónapos kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 22*22*10 cm |
| Csomagolás méretei | 22*22*10 cm |
| Hangot kiadó | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 0,63 kg |
| Szín | színpompás |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...