

| Kor | 3 éves kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 47*1*47 cm |
| Teljes magasság | 47 cm |
| Csomagolás méretei | 27*50*49 cm |
| Teljes hosszúság | 47 cm |
| Mágneses | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 1,21 kg |
| Szín | piros |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...