

| Kor | 3 éves kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Teljes magasság | 3 cm |
| Csomagolás méretei | 5*13*19 cm |
| Mágneses | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 0,14 kg |
| Szín | kék |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...