Écoiffier gyermek locsolókanna Picnic piros vagy zöld színben katicás matricával díszítve. A locsolók minőségi műanyagból készültek, alkalmasak homokozóba, vagy virágok locsolására is, a foganytú rész gyermek kezecskékhez lettek kialakítva, így kényelmes a tartásuk. 18 hónapos kortól ajánlott. Méretei a játék locsolónak 36*11,5*30 cm.


| Kor | 18 hónapos kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 36*11,5*30 cm |
| Teljes magasság | 30 cm |
| Csomagolás méretei | 60*40*50 cm |
| Tömeg | 0,20 kg |
| Térfogat | 3,50 L |
| Szín | piros |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...