A Baby S Poppy Red napszemüveg a francia Beaba gyártó kisgyerekeknek tervezett terméke, amely teljes mértékben követi a legkisebbek igényeit. Az időtlen szemüveg segítségével a csöppségek is korlátok nélkül élvezhetik a nap meleg sugarait. A 3-as kategóriának megfelelő UV védelemnek köszönhetően a termék már 9 hónapos kortól ajánlott. Jellegzetesen ovális formája kisfiúknak és kislányoknak is jól áll. Kényelmes viselésükhöz a 360° hajlítható szemüvegszár is hozzájárul, amely nem csak a fül mögött, de a fülre helyezve is tökéletesen tart. A tapintásra kellemes alapanyag remekül igazodik az arc formájához, ezért sehol sem nyom. A Beaba napszemüveg oldalról is védi a gyerekek érzékeny látását.
Az egyedi kollekciót képviselő Beaba napszemüveg 9-24 hónapos gyerekeknek ajánlott. A piros napszemüveg látszerészekkel, szemorvosokkal, sőt kiropraktőrökkel együttműködve volt megtervezve úgy, hogy az első napoktól kezdve maximális védelmet nyújtson a legkisebbek számára. A piros napszemüveg ideális a gyerekek számára – nem nyom és nem zavar játék közben. Törésálló lencséje nagyon sötét, ezért a tengernél vagy a hegyekben is használható. A csomagoláshoz praktikus szemüvegtok, mikroszálas kistáska és elasztikus gumi is tartozik, melynek köszönhetően a szemüveg erősebben tart a gyermek fején.
A népszerű francia Beaba márka már 1989 óta innovatív konyhai segédeszközeivel és babagondozási termékeivel hódítja a piacot. A Beaba márka tervezői törekednek a legminőségibb termékek megtervezésére és megalkotására. A francia Beaba gyártó számos díjat tudhat magáévá, melyek nem csak a szakemberek, de az elégedett szülők véleményét is tükrözik.


| Kor | 9 hónapos kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 12*4*4 cm |
| Csomagolás méretei | 14*6*5 cm |
| UV szűrő | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 0,03 kg |
| Megjegyzés | UV 3 |
| Szín | piros |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...