A Beaba Clip strap Tender Yellow napszemüveg speciálisan a kisbabáknak készült és követi a legkisebbek igényeit. A maximális, tehát a 4-es kategóriának megfelelő UV védelemnek köszönhetően a stílusos szemüveg már születés óta használható. Viselése nagyon kényelmes, a fejre puha állítható elasztikus pánttal rögzíthető, így alkalmazkodik a baba fejének méretéhez. A puha, tapintásra kellemes anyag tökéletesen igazodik az arc formájához. A Beaba napszemüveg oldalról is védi a gyermek érzékeny látását.
A Beaba napszemüveg 0-9 hónapos gyerekeknek ajánlott és látszerészekkel, szemorvosokkal, sőt kiropraktőrökkel együttműködve voltak megtervezve úgy, hogy az első napoktól kezdve maximális védelmet nyújtson a legkisebbek számára. A sárga napszemüveg ideális a csecsemők számára – nem nyom és nem zavar játék közben. Törésálló lencséje nagyon sötét, ezért a tengernél vagy a hegyekben is használható. A szemüveghez tartozó praktikus szemüvegtok és tisztító kendő a csomag részét képezik.
A népszerű francia Beaba márka már 1989 óta innovatív konyhai segédeszközeivel és babagondozási termékeivel hódítja a piacot. A Beaba márka tervezői törekednek a legminőségibb termékek megtervezésére és megalkotására. A francia Beaba gyártó számos díjat tudhat magáévá, melyek nem csak a szakemberek, de az elégedett szülők véleményét is tükrözik.


| Kor | 0 hónapos kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 11*3*4 cm |
| Csomagolás méretei | 14*6*5 cm |
| Mechanikus | SS2023 vozík ECO1479 |
| UV szűrő | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 18 g |
| Megjegyzés | UV 4 |
| Szín | sárga |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...