A Beaba Baby S napszemüveg speciálisan a kisgyerekeknek készült és követi a legkisebbek igényeit. Napszemüveg egyenesen Franciaországból származik, az Oyonnax régióból. Ilyen szuper napszemcsivel a forró nyári napok is kellemesen fognak telni. A 3-as kategoriának megfelelő UV védelemnek köszönhetően már 9 hónapos kortól használható. Viselése nagyon kényelmes, nem a fül mögé, hanem a fülre helyezendő, tehát nem nyomja a gyermek fejét, de mindemellett tökéletesen tart. A fekete napszemüveg remekül igazodik a kicsi arcformájához. A szemüveg törésálló lencséje nagyon sötét, ezért a tengernél vagy a hegyekben is használható. A szemüveghez tartozó átlátszó szemüvegtok és tisztító kendő a csomag részét képezik.
A francia Beaba márka már 1989 óta innovatív konyhai segédeszközeivel és babagondozási termékeivel hódítja a piacot. Valamennyi bébitermék magas minőséggel rendelkezik és használata nagyon egyszerű.


| Kor | 9 hónapos kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 12*4*4 cm |
| Csomagolás méretei | 15*6*8 cm |
| Mechanikus | SS2023 vozík ECO1479 |
| UV szűrő | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 17 g |
| Megjegyzés | UV 3 |
| Szín | fekete |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...