Gyönyörű mélyvörös pedálos négykerekű kisautó Dohány Go Kart gyerekeknek, amely autó stílusban készült és nagyon közkedvelt a kisgyerekek körében. A Go Kart gyerek négykerekű szilárd fém konstrukcióval és erős, robusztus műanyag kerekekkel rendelkezik. A kis gyermekjármű első kerekei könnyen irányíthatók kormánnyal, amely 30 fokban forgatható el a jobb és bal oldalra. Mind a 4 kerék erős, strapabíró anyagokból készült, ami garantálja a kisgyerek maximális biztonságát. Könnyű pedálozni, láncmeghajtású, mint a kerékpár.
Ergonomikusan kialakított ülés a Go Kart járgányon biztosítja, hogy a kicsi hosszú utazás alatt sem fárad el. Színkivitelben a Go Kart elbűvölő mélyvörösben pompázik, amely energikus és dinamikus hatást kelt. Fekete kiegészítői együtt a kerekekkel és képekkel felemelik a kisautó benyomását. A négykerekű 3 éves kortól felel meg a gyerekeknek. A kicsi majd tapossa a pedálokat és forgatja a kormányt. Furikázással a gyerek négykerekű Go Kart-on a kicsi megszereti a sportot kisgyerekkorától kezdve.
A vezetés egy nagyszerű tevékenység minden kisgyereknek, ezen keresztül fejlesztik lábizmaikat és a friss levegőn való mozgással fenntartják egészségüket. A Go Kart gyermek négykerekű méretei 115 cm hosszú, 56 cm széles és 59 cm magas. A Go Kart kisautó szilárd, ellenálló műanyagokból készült erős fém konstrukcióval kombinálva. Az európai Dohány gyártó garantálja a kiemelkedő minőséget és egyedi dizájnt. Hosszú éveken keresztül kitart ez a játék a gyerekeknek és a négykerekűn való száguldozással nagyszerűen töltik majd szabadidejüket. Maximális teherbírása 50 kg.


| Kor | 3 éves kortól |
| Származási hely | Magyarország |
| Méretek | 115x56x49 cm |
| Teljes magasság | 59 cm |
| Maximum terhelés | 50 kg |
| Szín | piros |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...