Rongybaba Mini Fifi Doll elbűvölő ajándék gyerekeknek, de főleg a kislányok szívét rabolja el már 3 éves kortól. Játékbaba Mimi pihe-puha pamutszövetből készült, a ThreadBear márka neves tervezői kezemunkája. Baba 12 cm magas, így nagyon könnyen elfér bárhol, csöppsége magával viheti bárhova. Ezen kívül nagyszerű kiegészítő is lehet a Tender Leaf Toys márka babaházikóiba is, gyermeke a már meglévő családot bővítheti új családtaggal és új kalandokkal.
Fifi baba csodaszép világos hajkoronája mindenkit lenyűgöz és pasztell-kék ruhácskáját minden kislány irigyelni fogja. Nagyon rugalmas, gyermeke nagyon könnyen tud vele játszadozni, együtt fedezhetik fel környezetüket. Fifi szereti a divatot és a kiscicákat. Hagyományos brit dizájn segítségére lesz a gyerekeknek felfedezni saját személyiségüket, önbizalmukat már a korai fázisban. A bébijátékok nagyon fontosak a gyerek fejlődésében, fejlesztik a kicsik agyműködését, formálják személyiségüket, képességeiket és készségeiket. Fifi babával rengeteg kedves és szép élmény vár a gyerkőcökre, együtt játszadozva fejlődik fantáziájuk, elképzelőerejük, felelősségtudatuk és biztonságérzetük.
A ThreadBear termékcsalád a gyermekek jövőjére fókuszál, csúcsminőségű környezetbarát alapanyagokból készült, speciális biológiailag lebontható TPU védőréteggel bevont termékei maximálisan biztonságosak és megfelelnek a szigorú biztonsági követelményeknek és uniós szabványoknak. A ThreadBear márka kínálatában Nagy-Britanniában tervezett gyerek kötényeket, köpenyeket, táskákat és tolltartókat találunk. A hagyományos brit dizájnt hordozó, csúcstervezők műhelyéből származó termékek első látásra elnyerik a gyerekek tetszését.


| Kor | 3 éves kortól |
| Származási hely | Angol gyártmány |
| Méretek | 12*5*3 cm |
| Teljes magasság | 12 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 0,04 kg |
| Megjegyzés | Material: 100% cotton |
| Szín | kék |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...