

| Kor | 15 hónapos kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 70*50*53 cm |
| Csomagolás méretei | 47*23*40 cm |
| Mechanikus | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 3,50 kg |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...