Pushchair Natur D'Amour sport játék babakocsi textil huzattal a neves francia Smoby vállalat Baby Nurse kollekciójából egy igazán minőségi gyerekjáték minden kislány részére 18 hónapos kortól. A babakocsi ülőrésze minőségi textilanyagból készült lágy pasztell színvilágban, csodaszép külcsíne minden kislányt elvarázsol. A babakocsiba 42 cm-es játékbaba fér el. A sport babakocsi tolókarjának magassága a talajtól 58 cm. Játékbaba nem képezi a termék részét.
Minőségi és tartós műanyagból készült, mely bársonyos tapintásra. A babakocsiban egy hasznos játékbaba kiegészítő rejlik, melyben a kis hӧlgyek a babájukat kültéren, beltéren egyaránt sétáltathatják. A gyerekek imádnak a kedvenc babájukkal játszani, szívesen fürdetik, ӧltӧztetik, etetik, állomba ringatják vagy sétáltatják. A babakocsi tӧkéletes játékbaba kiegészítő minden kis hercegnő részére, aki szereti sétáltatni babáját. A babázás szerepet játszik a gyermek kommunikációs és nyelvi képességeinek fejlődésében, illetve játékos módon kerülnek közelebb a felnőttek világához. Méretei a terméknek 58*38*58 cm, a babakocsi helytakarékos, kezelése egyszerű.
A Smoby neves francia gyártó minőségi műanyag gyerekjátékokat készít már évtizedek óta. Műanyag, melyből a Smoby játékok készülnek erős, ellenálló, tartós, tapintásra bársonyos és élei lekerekítettek, hogy a kicsik mindig biztonságban érezzék magukat a játék közbe. A Smoby játékok vonzák a gyerkőcӧk figyelmét és fejlesztik a fantáziájukat. A szigorúan ellenőrzӧtt gyártási folyamat végen a legmagasabb biztonsági kӧvetelményeknek megfelelő játék áll.


| Kor | 18 hónapos kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 58*38*58 cm |
| Teljes magasság | 58 cm |
| Csomagolás méretei | 35*13*60 cm |
| Tolókar magassága | 58 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Megjegyzés | no baby |
| Szín | bézs |
| Babának alkalmas | 42 cm |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...