

| Kor | 3 éves kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 30*3*17 cm |
| Csomagolás méretei | 35*6*24 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 0,2 kg |
| Szín | szürke |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...