A Beaba cumiszett két rózsaszín szilikon cumiból áll. Az ergonomikus cumik 0-3 hónapos babák számára ajánlott. A cumi pajzsán lévő lyukak garantálják a légáramlást, alakja tökéletesen követi a gyermek arcának vonalait. A cumi ortodontikus formája hozzájárul a szájüreg és a beszéd helyes fejlődéséhez. A Beaba 1st age cumik mosogatógépben és sterilizálóban is tisztíthatóak.
A francia Beaba márka már 1989 óta innovatív konyhai segédeszközeivel és babagondozási termékeivel hódítja a piacot. Valamennyi Beaba bébitermék magas minőséggel rendelkezik és használata nagyon egyszerű.


| Kor | 0 hónapos kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 6*5*4 cm |
| Csomagolás méretei | 6*6*18 cm |
| Tömeg | 12 g |
| Megjegyzés | BPA free |
| Szín | rózsaszín |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...