BIG szülőkormány felcsatolható a BIG Bobby Car és BIG New Bobby Cars bébitaxikra. A szülőkormány magasságilag állítható, A szülőkormány egyszerűen és könnyen rászerelhető a bébitaxi hátsó részére. A bébitaxi és a szülőkormány biztonságosan összekapcsolódik. A szülő értékeli majd a teleszkópos tolókart a könyebb irányítás érdekében. A tolókar segítségével irányíthatja a bébitaxi irányát, ha a gyerkőc már elfáradna. A szülőkar fémből készült. A felhasznált anyagok egészségre nem károsak, újrahasznosíthatóak. A szülőkormány stabilitása garantált. A BIG márka 3 éves garanciát vállal termékeire.
A német BIG márka játékai nemzetközi díjakat tudhatnak magukévá. A BIG márka logója egy bivaly, amely az erőt, az ellenállóságot és a masszívságot jelképezi - és pont ezek a márka jellegzetességei is. A BIG márka fő szempontja a játékok biztonságossága, a felhasznált anyagok nemhogy csak minőségiek és újrahasznosíthatóak, de az egészségre ártalmatlanok is. Összetéveszthetetlen dizájn, modern gyártási technikák és játékok, amelyek a gyerekek minden igényét kielégítik - ez a BIG márka.


| Kor | 12 hónapos kortól |
| Származási hely | Németország |
| Méretek | 102*20*3 cm |
| Teljes magasság | 102 cm |
| Állítható magasság | Igen |
| UV szűrő | Igen |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 0,70kg |
| Szín | piros |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Igen |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...