Szerezzen örömet gyermekének a Balance Bike sportos tanulóbiciklivel a népszerű smarTrike gyártó műhelyéből. Alumínium vázának köszönhetően magas ellenállóképességgel rendelkezik és súlya mindössze 3,1 kg. A tanulóbringán a gyermek minimális erőfeszítés mellett gyakorolja az egyensúly megtartását. A járgány versenyszerű külcsínét az ergonomikus kormány is tetézi, amely többféle markolási lehetőséget nyújt. A rózsaszín kivitelezésű futóbringa együtt nő gyermekével 2 éves korától 5 éves koráig.
Az összecsukható tanulóbringát a szülők is értékelik majd, hiszen utazások, kirándulások során minimum helyet foglal a csomagtartóban. A futóbringa vázának hátsó része a kerékkel együtt néhány másodperc alatt szerszámok nélkül összecsukható. Az elsőosztályú EVA kerekei speciális anyagból készültek, amely egyesíti a csendes gumikerekek valamint ellenálló műanyag kerekek előnyeit. Ezeknek a kerekeknek köszönhetően a gyerekek teljes mértékben élvezhetik a problémamentes bringázást az egyenetlen felületeken is. A futóbicikli lábtámaszokkal is el van látva.
A futóbicikli éveken át kitart és több generáción át is remek szolgálatot tesz. Ehhez hozzájárul a 29-38 cm között állítható ergonomikus ülés, amely garantálja a kényelmes és szórakoztató bringázást, és egyúttal remekül erősíti a láb és kéz izmait, valamint segíti az egyensúly és stabilitás gyakorlását. A tanulóbicikli tökéletes eszköz a tricikliről az első biciklire való átállás között.
A smarTrike világszerte a legkelendőbb és legjobban értékelt tricikli márka. Évtizedek óta a piacon van és elsőként vezette be az állítható magasságú szülői tolókar innovációját. A smarTrike világelső a gyermek triciklik eladásában, gyártásában és fejlesztésében. Az évente eladott több millió tricikli bizonyítja termékei minőségét.


| Kor | 24 hónapos kortól |
| Méretek | 50*60 cm |
| Teljes magasság | 50 cm |
| Teljes hosszúság | 60 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 3,1 kg |
| Maximum terhelés | 20 kg |
| Szín | rózsaszín |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...