Nagy munkagép - teherautó az Écoiffier gyártótól. A gyerek teherautó mozgó részekkel rendelkezik – hat kerék és leakasztható pótkocsi rakodótérrel. A kamion dizájnja gyönyörű egy vidám arcocskával, alakja pedig biztonságos gömbölyded és szép sárga-narancssárga színű. A játék kisautó benti és kinti játszásra is alkalmas, padlón vagy homokban egyaránt.
A játékautó teherautó - dömper méretei 63 x 23 x 29,5 cm és alkalmas gyerekeknek 18 hónapos kortól. Szórakoztató és megfelelő része lehet a homokozó felszerelésnek. A francia Écoiffier gyártó, a homokozós kisautók kategórián kívül, közismert különféle játékai minőségéről és természetbarát, ökologikus gyártási módszeréről.


| Kor | 18 hónapos kortól |
| Származási hely | Franciaország |
| Méretek | 63*23*29,5 cm |
| Teljes magasság | 29.5 cm |
| Csomagolás méretei | 63*23*29,5 cm |
| Teljes hosszúság | 63 cm |
| Tömeg | 1,29 kg |
| Szín | narancssárga |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...