A Smoby Sport Line Trike lánchajtású gyerek tricikli egy nagyon szép piros-zöld színkombinációban. Ez egy klasszikus fém tricikli, mely hosszú éveken át örömteli élményekkel szolgál gyermeke számára. Elbűvölő gyerek tricikli mely főként a kislányoknak ajánlott. A lábak alatt húzódó lánc egy biztonságos műanyag borítással van védve, ezáltal a gyermek nadrágja nem akad bele és nem szennyeződik be a lánc által. Az első alkalmak során a szülő segíti a tricikli irányítását a praktikus vezetőkar segítségével. Később a gyermek már önállóan élvezheti a tricikli vezetését, ílyenkor a vezetőkar már leszerelhető.
A gyerek tricikli minőséges és tartós anyagokból készült. A konstrukciója fém és ütésálló műanyag kombinációja. A gyerek tricikli kormánya leblokkolható, ílyenkor kizárólag a szülő tudja irányítani a járműt. A kormány normál állapotában 30 fokos szögben tud elfordulni. A tricikli kormányának magassága és pozíciója állítható. Ez egy nagyon szép gazdagon díszített sportos, stabil és biztonságos tricikli, csúszásgátló kerekekkel melyek biztosítják a csendes haladást.Az elbűvölő tricikli 15 hónapos kortól ajánlott egészen 3 éves korig. Az ülés magassága 43 cm. Teherbírás 30 kg.
A hátsó részen egy praktikus kosár van, melyet a gyerkőcök biztosan kihasználnak a játék során. A francia Smoby cég hosszú évek óta minőséges játékokat gyárt, melyek megfelelnek a legszigorúbb európai minőségi előírásoknak, tartósak és egyedülálló külsővel rendelkezenk, melyek magukban hordozzák a híres francia tökéletességet, sármot és precizitást. A Sport Line Trike gyerek tricikli még a legigényesebb vásárlók körében is magasan megfelel. Ha a legjobbat szeretné gyerkőcének, akkor válassza ezt a lánchajtású triciklit. Hátra pedálozással lehet lefékelni a triciklit.


| Kor | 15 hónapos kortól |
| Származási hely | Francia gyártmány |
| Méretek | 74*50*54 cm |
| Csomagolás méretei | 58*37*41 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 4,80 kg |
| Maximum terhelés | 30 kg |
| Szín | zӧld |
| Termékszett | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...