A többfunkciós smarTrike Zoom Red 4in1 gyerek tricikli egy kompromisszum a sport babakocsi és a hagyományos tricikli közt. Az egyedi piros színben pompázó gyerek tricikli együtt növekszik kicsinyével 10 hónapos kortól egészen 3 éves koráig. A Touch Steering modern fejlesztésnek köszönhetően a szülő könnyed mozdulattal, mint a babakocsit, tudja irányítani a triciklit. Az Y alakban beépített 3-ponots biztonsági öv biztonságos és kényelmes utazást jelent a kicsi számára. A gyerek tricikli erős fémszerkezettel rendelkezik műanyag részekkel kombinálva, ami a termék stabilitását és kitűnő minőségét garantálja.
A gyerek tricikli kimondottan kényelmes a babának, mert az ergonomikus kialakítású ülőke nagyszerűen megfelel pihenéshez vagy kényelmes nézelődéshez. A pedálok csúszásgátló felülettel vannak ellátva, így a suhanás a járgányon biztonságos, a lehajtható lábtartó rendszer kicsi lábacskák pihentetésére szolgál. A tricikli hátsó részén elhelyezkedő billenthető kosarat a kicsik később biztosan kihasználják játékok szállítására is, melyektől séta során sem tudnak elszakadni. A tricikli napellenzője megvédi a kicsit a káros UV sugárzástól és egyszerű kézmozdulattal beállítható a napsugárzás irányától függően.
Minőségi gumikerekek gondoskodnak a halk és kényelmes utazásról kár az egyeletlen utakon is. A praktikus kiegészítők sorát bővíti az első kerék sárhányója, mely megvédi a gyerekek öltözékét a túlzott szennyeződéstől. Méretei a triciklinek 94*45*102 cm, a teljes magassága 102 cm. Válassza a smarTrike gyerek triciklit a neves gyártótól, mert piacvezető a termelésben és az újítások terén egyaránt.


| Kor | 10 hónapos kortól |
| Méretek | 94*45*102 cm |
| Teljes magasság | 102 cm |
| Csomagolás méretei | 59*22*43 cm |
| Teljes hosszúság | 94 cm |
| Csomagolás | Igen |
| Tömeg | 6 kg |
| Maximum terhelés | 17 kg |
| Kerekek | rubber |
| Termékszett | Nem |
| Príslušenstvo | Nem |
Játékszettek feltöltése...
Értékelések betöltése...